STW45NM50FD ST   N-CHANNEL 500V 0.07 OHM 45A TO-247 FDMESH POWER MOSFET 20031102
STW45NM50FD ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-247AC 20031026
STW45NM50FD ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-247AC 20031022
STW45NM50FD ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFPS40N50L 20120119
SPW52N50C3 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STW45NM50FD 20120118
STW45NM50FD ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH44N50P 20120108
全选
Total found 6 in 217540143