STB45NF3LLT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB 20031026
STB45NF3LLT4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-263AB 20031022
STB45NF3LLT4 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fujitsu 2SK2807-01S 20120119
2SK3285 Sanyo   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF3LLT4 20120119
2SK1891 Sanyo   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF3LLT4 20120119
PHB45N03LTA Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
ISL9N316AS3ST Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
IRL3715S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
IRL3714S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
FDB603AL Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF3LLT4 20120118
FDB6035L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
FDB6030L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
FDB6030BL Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
FDB4030L Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF3LLT4 20120118
AP60N03S A-Power   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
AP40N03S A-Power   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF3LLT4 20120118
2SK3090 Toshiba   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
2SK2807-01S Fujitsu   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB45NF3LLT4 20120118
2SK2684S Renesas   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB45NF3LLT4 20120118
2SK3295-ZJ NEC   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STB45NF3LLT4 20120117
全选
Total found 20 in 217540143