SPI80N03S2-03 Infineon(siemens)   OptiMOS Power MOSFET. 30V. TO-262. RDSon = 3.4 mOhm. 80A. NL 20030310
SPI80N03S2-03 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB100NF03L-03-1 20120118
全选
Total found 2 in 217540143