RFD16N05LSM Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFD16N05LSM   TRANSISTOR SMD MOSFET TO 252 D PAK 20040407
RFD16N05LSM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031026
RFD16N05LSM Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031026
RFD16N05LSM Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031026
RFD16N05L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031026
RFD16N05LSM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031022
RFD16N05LSM Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031022
RFD16N05LSM Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031022
RFD16N05L Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-251AA 20031022
RFD16N05LSM Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFR4105 20120118
RFD16N05LSM Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2231 20120118
RFD16N05L Intersil   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU4105 20120118
RFD16N05L Harris   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2231 20120118
RFD16N05L Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFU4105 20120118
RFD16N05LSM Harris TO-252   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2231 20120101
RFD16N05L Harris TO-251   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2231 20120101
全选
Total found 17 in 217540143