LD1086V25   IC-REGULATOR 2.5V 1.5A 20030108
LD1086V25 ST Microelectronics SIP-TAB-3   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
LD1086V25 ST   [替换型号]Replacement:Pinout Equivalent Exar SP1086V-L-2-5 20111128
全选
Total found 3 in 217540143