IXTM40N30 IXYS TO-204   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXTM40N30 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-3 20031026
IXTM40N30 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 300V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-3 20031022
全选
Total found 3 in 217540143