FQB60N03L Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-263AB 20031026
FQB60N03L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB55NF03LT4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143